KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152059
nr 1615 2059
Alain Jeanne
(f. 1945), Frankrike
Etsning, Ugglor. Signerad. Bildmått: 9x7,5 cm, yttermått inklusive ram: 30x26,5 cm
Alain Jeanne, fransk konstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:02:20
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
6
400 kr
450 kr
6
600 kr
6
600 kr
600 kr
6
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
6
800 kr
22 apr